Deze vacature is verlopen

Inkoop assistent (m/v, 32 tot 40 uur per week)

Wat ga je doen als inkoop assistent?

Als inkoop assistent ga je ons inkoopteam, dat bestaat uit een teamleider en twee inkopers, ondersteunen. Dit doe je door jouw eigen takenpakket uit te voeren en de ad hoc werkzaamheden op de afdeling inkoop proactief op te pakken. Jouw taken bestaan onder andere uit:

  • Controleren en verwerken van orderbevestigingen;
  • Afwijkingen op orderbevestigingen afstemmen met de inkopers en/of leveranciers;
  • Prijsaanpassingen doorvoeren in het ERP systeem Isah;  
  • Orders rappeleren bij het overschrijden van de levertijd;
  • Facturen met afwijkingen afhandelen;
  • Bijhouden van het leveranciersbeoordelingssysteem;
  • Afgekeurde onderdelen in samenwerking met de kwaliteitsmedewerker retourneren naar de leverancier;
  • Bestellingen voor diverse afdelingen uitvoeren, waaronder kantoorartikelen, gereedschap en ingrediënten voor koffiemachines;
  • Prijsafspraken maken over transport;
  • Offertes aanvragen voor door inkopers gespecificeerde artikelen;
  • Ondersteunen van het facilitaire team;

Op onze afdeling inkoop wordt hard gewerkt, maar ook vaak hard gelachen. Het is een gezellig team dat de uitdaging heeft de grote diversiteit aan producten en diensten in te kopen die nodig zijn om de mooie producten van de Jong DUKE te kunnen produceren. De teamleider inkoop wordt je leidinggevende.

Zoeken we jou?

Onze nieuwe collega moet bij ons passen. We zijn een collegiaal team en vinden het belangrijk dat je écht deel gaat uitmaken van het team. In deze functie is het van groot belang dat je communicatief vaardig bent en stevig in je schoenen staat, vanwege het vele contact dat je hebt met veel verschillende collega’s en externe partijen. Je bent accuraat, hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel en maakt je werk graag goed af. Verder ben je behulpzaam en proactief. Als je werk ziet, pak jij het op. Zo kun je je collega’s optimaal ondersteunen.

Sluit jouw kennis en ervaring aan op onze wensen?

  • Afgeronde MBO 3-4 opleiding;
  • Ervaring in een ondersteunende inkoopfunctie is een pre;
  • Ervaring met een ERP systeem (wij werken met Isah);
  • Ervaring met Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Power BI en Teams;
  • Affiniteit met techniek, affiniteit met kwaliteit is een pre;
  • Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal.

Wat kun je van ons verwachten?

Kenmerkend voor de Jong DUKE zijn prettige collega’s en een ongedwongen sfeer die past bij een familiebedrijf.

  • Een goed salaris, pensioenregeling en reiskostenvergoeding;
  • 40 vakantiedagen bij een fulltime dienstverband;
  • Informele werksfeer;
  • Onbeperkt koffie uit onze eigen koffiemachines.

Over de Jong DUKE

De Jong DUKE te Sliedrecht is een innovatief familiebedrijf. Al sinds 1957 is het bedrijf succesvol in het ontwerpen, ontwikkelen, produceren en verkopen van koffie-espressomachines voor de kantoor & vendingmarkt. Met vestigingen in Nederland en de Verenigde Staten, en klanten in diverse werelddelen heeft de Jong DUKE een reputatie opgebouwd als loyale, betrouwbare fabrikant van hoogwaardige designproducten met een goede performance. De organisatie kenmerkt zich door kwaliteit, innovatie, gedrevenheid en servicegerichtheid.

Ondersteun jij binnenkort je nieuwe collega’s op onze afdeling inkoop?

Reageer dan met jouw motivatie en CV via het sollicitatieformulier. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Rolf van de Sande (Teamleider Inkoop) via 0184-209767.

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Sollicitatieformulier

Please check the recaptcha
Deze vacature is verlopen